Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Tropau (Opava) 1902 - I.slezské zemské střelby - Silesia se štítem, střelnice, nápis / nápis a dubové ratolesti, Nesign., Punc., pat. Ag 26x35 mm, 17.692g