Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Vídeň b.l. - sedící Vindobona zleva, bez opisu / císařský znak, terč, prapory, věnec a opis, Nesign., Nepunc., Ag 30 mm s původním raženým ouškem a stužkou