Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Vídeň 1908 - císařské jubilejní střelby - davy zdraví císaře, opis/ Vindobona předává věnec a pohár, nápis, Sign.Schaefer, Punc., Ag 38mm, 26.979g, patina