Pátek 15.9.2017, 22:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř