ČNS Praha, 72. aukce

St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu

Položka 2695
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, mosaz 31 s původ. raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř