ČNS Praha, 72. aukce

Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9.

Položka 2696
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)

Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky