ČNS Praha, 72. aukce

10 Dinár 1882 V

Položka 377
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Docílená cena: 3 800 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Srbsko, Milan I. - jako král, 1882 - 1889

10 Dinár 1882 V, Vídeň, Sign.A.Scharff, KM.16 (Au900, 300.000ks, jediný ročník), 3.207g, nep.rysky, patina