ČNS Praha, 72. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 579
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Commodus, Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, Rv: hlava Dia Olympského, rok 27 (= 186/187), podobná jako SGI.2067, K-G.41/85, Dat.3892, 11.333g, patina

Zachovalost: -1/1-