ČNS Praha, 72. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 589
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 15.9.2017, 22:00:00.

Claudius II., Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, Rv:poprsí Hermanubise zprava, rok 2 (= 269/270), podobná jako SGI.4742, K-G.104/25, Dat.3037-3038, För.1144-1145, 10.153g, skvr., patina

Zachovalost: 2/1