ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908

Položka 1122
Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Schafer - jubilejní 6.spolkové střelby ve Vídni 1908 - císař zdraví davy, Vídeň, opis/ Vindobona, střelci, znak a vročení, Sign., Punc., Ag, 38mm, 27.087g