Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Christlbauer - Sarajevo k 80.narozeninám 1830/1910 - dívky zdobí pomník císaře, vročení / úly a ovoce, tři opisy, Sign., bronz 60 mm, hrany, vl.škr., patina RR!