Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Liechtenstein, Josef Václav, 1748 - 1772
Videman - AR jeton na odhalení pomníku ve Vídni 1773 - poprsí zprava se Zlatým rounem, opis / pomník, děla a prapory, nápis, Sign., 25mm, 3.965g, m.o., patina