ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Ministerstvo dopravy - odznak Za výkon

Položka 2141
Vyvolávací cena: 800 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Československo - resortní medaile a odznaky

Ministerstvo dopravy - odznak Za výkon, Sign.Pichl, patrně 1945-1948, zlacený bronz 51x29 mm s jehlicí R!

Zachovalost: 1