ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Řád německého orla - stříbrná medaile bez mečů -

Položka 2193
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Německo - III.říše

Řád německého orla - stříbrná medaile bez mečů - Nesign., Nimmergut.3485 (243), ND.6.01.09.a, BB.526, nepuncované stříbro s původní stuhou, 21.276g R!

Zachovalost: 1/1/1