Příjem limitů končí:Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Schilling a Radnitzky
Odhalení Schillerova pomníku ve Vídni 1876 - pomník a opis / múza s lyrou, opis, Sign., měď 55 mm, 65.273g, krásná patina