Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Liberec (Reichenberg)
Pěvecký svátek 14.-15.8.1864 - lyra, dubový věnec, německý opis / výstavní palác, znak, Sign.Drentwett- Kammerer, cín 40 mm, pěkná patina, téměř