ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Klub přátel mincí a medailí 1890 - tři znaky

Položka 2542
Vyvolávací cena: 400 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Vídeň

Klub přátel mincí a medailí 1890 - tři znaky, opis / 5-řádk. nápis v kartuši podle krejcaru Marie Terezie, Nesign., bronz 29 mm, nep.hr., skvrnky, patina, téměř