Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky zprava, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag, 36mm, 23.108g, nep.rysky, téměř