ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Johann Georg III. - jeton "PRESSIS.AUXILIO." b.l. -

Položka 2608
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Německo - Sasko

Johann Georg III. - jeton "PRESSIS.AUXILIO." b.l. - poprsí zprava, opis / meč, praporec a stuha, opis, Nesign., Ag 14mm, 2.393g, podobný jako H.5038, patina