Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
Moravská Ostrava 1906 - X.moravské zemské střelby - av.Rainer zprava, nápis / moravská orlice, 6-řádkový nápis, Sign.Schaefer, Punc., pat.Ag800, 30mm, 18.166g