ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria

Položka 991
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Roettiers - AE jeton na mír s Francií 1756 - Austria a Gallia si podávají ruce, opis / korun. znak a opis, Sign.R, 32mm, 14.848g, H.2913, dr.hr., pěkná patina