ČNS Praha, 72. aukce - DODRAŽBA

Würth - AE medaile na daňovou reformu v Sedmihr. 1765

Položka 993
Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Sobota 23.9.2017, 20:00:00.

Marie Terezie, 1740 - 1780

Würth - AE medaile na daňovou reformu v Sedmihr. 1765 portrét zprava, opis / alegorie, 2-řádkový nápis, Sign., bronz 59mm, 67.004g, H.2944, hr., rys., patina

Zachovalost: 2/2