Sobota 23.9.2017, 20:00:00.
František I., 1745 - 1765
Nesign. - AE jeton na holdování v Namuru 1745 - poprsí zprava, opis / znak, ornament a opis, Nesign., 31mm, 10.347g, H.2794, Nov.E.1a, pěkná patina