Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost s písmenem "K" přišitým na původní stuze (pro důstojníky), Nepunc., Sign., Kautsch, VM.1/5-XIII-B, Marko.234a, rysky R!