Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Signum Laudis - stříbrný stupeň, Sign.Kautsch, Nepunc., Marko.147a, VM1.29-VI-H, dr.hr., dr.rysky, původní stuha s meči, téměř