ČNS Praha, 73. aukce

K.u.K. Feld Transportleitung VI. 1914-1916

Položka 2368
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé

K.u.K. Feld Transportleitung VI. 1914-1916, Sign. Gurschner, Ag 27x37 mm se zavíracím špendlíkem, 2x puncováno na jehlici R!

Zachovalost: 1