Příjem limitů končí:Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Řád 25.února - I.třída, VM.28-1, puncovaný Ag900, Sign.Karnet-Kyselý, stužka s miniaturou, miniatura do klopy (Ag900), původní etue