Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Protektorát Čechy a Morava
Národní souručenství - Čestný odznak se zlaceným břevnem (Karnet-Kyselý), Členský odznak do klopy (Nesign.), Členský odznak s jehlicí (Nesign.) 3ks