ČNS Praha, 73. aukce

Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky

Položka 2615
Vyvolávací cena: 360 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Dubois - cena ministerstva vnitra - hlava Republiky zprava, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, Sign., Punc., patinované Ag, 36mm, 23.108g, nep.rysky, téměř