ČNS Praha, 73. aukce

Andrieu - AR menší svatební jeton 1810 - portrét

Položka 2619
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Docílená cena: 1 800 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815

Andrieu - AR menší svatební jeton 1810 - portrét císaře zprava / císař s císařovnou u oltáře, opis, Sign., Ag 13mm, 1.582g, jako Zeitz.113, exc., patina