Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Manzu-3cci - AR medaile na II.ekumenický koncil 1962 - poprsí zleva, opis / dvě postavy a nápis, Sign., Punc., patinované Ag1000, 35mm, 14.450g, původní etue