Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Velká Británie
Anna - medaile na svatbu princezny a Jiřího Dánského 1683 - dvojportrét zprava, opis / osm znaků, opis, Nesign., litý bronz 42 mm, 18.222g, pěkná patina