Příjem limitů končí:Pátek 15.12.2017, 22:00:00.
Velká Británie
Hango - medaile na krymskou válku 8.9.1855-30.3.1856 - výjev z bitvy, váhy, propory, opis, nápis ve věnci, Sign., cín 52mm, 35.251g, patina