ČNS Praha, 73. aukce

Bil.tetradrachma

Položka 846
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 15.12.2017, 22:00:00.

Gordianus III., Egypt, Alexandria

Bil.tetradrachma, Rv: stojící Serapis čelně, rok 7 (= 243/244), podobná jako SGI.3792, K-G.72/141, Dat.4774, 12.087g, pěkná patina R!