Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Josef II. a Isabela Parmská
Wideman - AR medaile na svatbu ve Vídni 6.10.1760 - dvojportrét zprava, opis/ genius s pochodní u oltáře, písmo, Sign., 39mm, 26.057g, M.1891, H.3115, patina