Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27mm, 9.632g, pěkná patina