Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Řád Práce ČSR, VM.32-1, číslovaný (317), puncovaný Ag900, Sign. Karnet-Kyselý, nepatrně poškoz. smalt, dle matriky udělen Václavu Kalistovi 30.4.1954