Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Německo - III.říše
Bojový odznak posádek rychlých člunů - Sign."Schwerin -Berlin 68", BB.176, ND.7.09.04.c, Nimmergut.714, zinek se stopami původního zlacení a stříbření R!