Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Olomouc
Josef von Engel - starosta Olomouce 1886 - poprsí mírně zleva, německý opis / městský znak v kartuši, německý opis, Sign.JS, zlac.bronz 47 mm, patina, tém.