Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Itálie
Záslužná medaile kulturního odboru ministerstva zahraničí b.l. - vyryté udělení "Václav Křístek", Nesign., zlacené Ag800, 40mm, 27.248g, etue, atest PÚ