Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - Crystalpalace, malý dvojportrét mezi anděly a opisy / pohled do exposice a nápis, Sign., cín 38 mm, patina