ČNS Praha, 73. aukce - DODRAŽBA

Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973

Položka 2668
Vyvolávací cena: 200 Kč

Středa 27.12.2017, 20:00:00.

Lovecké medaile, plakety a odznaky

Český myslivecký svaz - 50 let mysliv.organizace 1973 - hlava muflona, opis / 4-řádkový nápis a smrková ratolest, Nesign., zlacený bronz 60 mm, etue