ČNS Praha, 73. aukce - DODRAŽBA

Hinterpomern 19/24 - čestná cena střelec. spolku -

Položka 2685
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Středa 27.12.2017, 20:00:00.

Hinterpomern 19/24 - čestná cena střelec. spolku - terč, puška a prapor u stromu, opis / nápis ve věnci, Sign.Loos, Nepunc., Ag 37mm, 16.237g, pův.ouško, rys.