Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
St.Andreas-Wördern 1904 - slavnost svěcení praporu 7.8., Sign.Zimbler, postříbřená mosaz 31 s původním raženým ouškem, skvrnky, patina, téměř