Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Prádler Jiří, 1929 - 1993
ČKD Praha - Za zásluhy a spolupráci (1961) - dělník a opis / emblém firmy na globu, ozubené kolo, nápis, Sign., zlacený bronz 60 mm, původní etue