Příjem limitů končí:Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř