Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Německo - Württemberg
Sign.PHM - Eberhard Ludwig (1693 - 1733) - poprsí zprava, opis / ruka s praporem, opis, b.l. (patrně 19.století), pocín.bronz nebo zinek 52 mm, koroze