Příjem limitů končí:Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Československo - hasičské dekorace
Svaz dobrovolného hasičstva - medaile na 10 let ČSR, 1918 - 1928, Nesign., zlac.bronz 30 mm, poškoz.ouško