Příjem limitů končí:Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
20 Frank 1864 BB, Strasbourg, KM.801.2 (Au900), 6.385g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina