Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Argor (Mezinárodní numism. společnost) - 2 dukát b.l. -poprsí zleva, opis/ korunovaný znak v kartuši, opis, Nesign., Nepunc., Au987(?), 26mm, 7.006g, vlas.rysky