Středa 27.12.2017, 20:00:00.
Postumus, 259 - 268
AR Antoninianus, Rv:"MONETA.AVG.", stojící Moneta, S.3016, RIC.75 - minc. Lugdunum nebo Cologne - blíže nedat., nepravidelný tvar, exc., nedor., pěkná patina